Workbooks CRM
Workbooks CRM
Küçük ve Orta İşletmeler için CRM

Nedir?

Çalışma Kitapları onlar, potansiyel müşteriler oluşturmak satış boru hattı, yakın fırsatları yönetmek ve takımları üretken olmasını sağlamak için gereken araçları satış insanları, satış liderleri ve pazarlamacıların sağlar.

 Kurşun Yönetimi:  ----------------------  Çevrimiçi Kurşun Yakalama  Eğer yakalayabilir kullanarak çalışma kitapları Web-potansiyel müşteri işlevselliği çalışma kitapları içine kendi web sitesinden doğrudan yol açar.

 bacağın farklı türde yakalamak için farklı formlar oluşturun  Otomatik sıralara yol atamak ve kişilere haber  İzlemek için gereken kaynak ve kampanya kurşun ve diğer bilgileri Yakalama  öne çıkan video

 Web-to-Lead  İlanlar dağıtın  Verimli daha etkili kurşun akış sürecini yönetmek için yardımcı, işlevsellik ‘Atanan’ çalışma kitapları aracılığıyla satış ekibi yol açar dağıtın.

 Doğru kişiye yol atama ve potansiyel müşterilerinizi actioned atıldığından emin olmak için iş arkadaşlarınızla için takip faaliyetleri planlamak. Hatta yol açar imkanları kaybolmamasını satışlarını sağlamak için derhal ilerlemiştir ancak henüz göstermek için raporlar oluşturabilir.

 Google Adwords ile entegre  Çalışma Kitapları en etkili online kampanyalarının hangi izlemek için olanak sağlayan Google Adwords ile bütünleşir.

 potansiyel müşteri Track ‘Organik’ ve ‘tıklama başına ödeme’  anahtar kelimeler en oluşturmasına yol açıyor hangi tanımlama  Google Adwords kampanyaları ve reklam grupları en etkili olduğu Monitör

 Kuruluşlar ve İnsan Yönetimi  ------------------------------------------  Çalışma Kitapları ile bir bakışta, size başa tüm insanlar ve kuruluşların tam görünürlük vererek, hiç bir müşteri ile oldu tüm aktiviteler e-postalar, Cases, Fırsatlar ve işlemleri görebilirsiniz. kişileriniz Bu 360⁰ görünümü önemli ölçüde özellikle müşteri hizmetleri geliştirmeye yönelik katkıda uygun bir biçimde gelecekteki müşteri etkileşimlerini şekillendirmeye yardımcı olabilir.

 Çalışma Kitapları ayrıca sağlayan işlevlere sahiptir;

 Kişiler ve Kuruluşlar arasındaki Parça ilişkileri  Böyle bir hesap yöneticisi, veya konumu veya satış ekibi olarak ölçütlere göre bölümlere ayırın müşteri veri.  senin Verimliliği Artırma  hızlı ve net bir şekilde mesaj kızdırmak için iş arkadaşlarınıza faaliyetleri atayın.  tekrarlayan e-posta yazma harcanan süreyi azaltmak için işletmenizin genelinde standart E-posta şablonları kullanın.

 Outlook ile tam entegrasyon gönderip anahtarlama uygulamaları tutmaya gerek kalmadan, tüm çalışma kitapları içinde e-postalar almaya anlamına gelir.

 Entegre Müşteri Destek  ----------------------------------

 Durum Yönetimi  Çalışma Kitapları Vaka Yönetim sistemi iş geri kalanı ile destek ekipleri bütünleşmesine olanak sağlar. Sorun fişleri giriş yapan kullanıcılar ve kuyrukların, ayarlanan önceliklere vakaları atamak ve davanın gidişatı takip edebilirler Vaka Yönetimi destek ekipleri kullanma.

 Vaka Yönetimi aşağıdaki özellikleri içerir:

 vaka başvuruları otomatik oluşturulması  Vaka öncelikleri  kullanıcılara veya Kuyruklar davaları atama  Vaka Record karşı Mağaza Notlar ve Ekler  Set Faaliyetler ve Hatırlatmalar eylemleri kaçırmadı şunlar sağlamak için  Özel Alanları ek bilgileri izlemek için izin

Ne İşe Yarar?

Yıllar boyunca yüzlerce CRM projesini başarıyla tamamladık, böylece müşterilerin CRM'deki yatırımlarını gerçek iş sonuçlarına dönüştürmelerine yardımcı oluyoruz. Bu deneyimi kullanarak, “Paylaşılan Başarı” olarak adlandırılan CRM uygulamasında benzersiz ve kanıtlanmış bir yaklaşım geliştirdik.

İşiniz için başarının nasıl göründüğünü kristalize etmenize ve sizin için en önemli sonuçları tanımlamanıza yardımcı olacağız. CRM ve Pazarlama Otomasyonu kullananları elde etmenin en iyi yolunun ne olduğunu sizinle birlikte tanımlayacağız. Projenizi sizinle birlikte ele alacağız ve işletmeniz için doğru kararları vermenize yardımcı olacağız.

Sonra oraya nasıl gideceğimiz konusundaki planımızı kullanacağız. Tam uygulama hizmetleri ve devam eden eğitim ve destek sağlayacağız. Ve başarı sağlayabileceğimizden emin olduğumuz için, kararlaştırılmış sonuçları alabilmeniz için projenin ilk aşamasında yanınıza yatırım yapacağız.

Bize güvenebileceğiniz gerçek bir ortak olarak, SİZİN güvenilir danışmanı olarak görün. Çalışanlarımız, başarılı olmanıza yardım etmekten sorumlu, kararlı ve tutkulular ve size eşlik edecekler ve CRM yolculuğunuzda size her adımda rehberlik edeceklerdir.


Desteklenen Platformlar
Web
iOS
Müşteri Hizmetleri
TelefonÇevrimiçiVideo Eğitimleri
Müşteri Kitlesi
Küçük İşletmelerOrta Ölçekli İşletmeler
Ürün Özellikleri
Raporlama
API Hizmeti
Yönetici Paneli
Veri İçeri/Dışarı Aktarma
Özelleştirilebilir Raporlama
E-Posta Entegrasyonu
CRM Entegrasyonu
Gerçek Zamanlı Data
Elektronik Ödeme Desteği
Google Takvim Entegrasyonu
Özelleştirilebilir Marka ve Şablonlar
İşlem İzleme
Sosyal Medya Entegrasyonu
İstatistik
Otomatik Bildirim
Hatırlatıcı
Özel Alanlar
Müşteri Veritabanı
Fiyatlandırma
Başlangıç Paketi
26$/ay
Fiyatlandırma Seçenekleri
ÜcretsizÜcretsiz Deneme SürümüAbonelik
Fiyatlandırma Sayfası

Kullanıcı Değerlendirmeleri
Workbooks CRM kullanıcısı mısınız?
Diğer Açıklamalar
Kaydol/Giriş yap