Tubular
Tubular
takımlar için Satış hattı yazılım ve CRM

Nedir?

Borulu bulut tabanlı satış hattı ve müşteri ilişkileri yönetimi yönetmek kişileri, potansiyel müşteriler, fırsatlar, görevler ve daha fazlası için araçlar içerir takımlar için tasarlanmış (CRM) vardır. Sistem mevcut iş akışlarına uyacak şekilde tasarlanmıştır ve Android, iOS ve OSX için yerel uygulamalarını sunmaktadır.

 Borulu Google uygulamalarından kendi kişileri almak veya CSV dosya yükleme yoluyla mümkün kullanıcılarla, tek bir konumda iletişim ve organizasyon detaylarını merkezde. İletişim profilleri aktif fırsatlar, ortalama anlaşma ömrü, ortalama anlaşma değeri ve başarı oranı da dahil olmak üzere performans ölçümleri içerir. İlanlar MailChimp, TYPEFORM ve Autopilot dahil çeşitli kaynaklardan alınabilir yanı sıra boru şeklinde web formları ve pop-up ile yakalanabilir. Tüm bilgiler endeksli ve gerçek zamanlı olarak aranabilir ve kullanıcılar da sıralama, öncelik edebilir ve filtre kişileri açar ve fırsatlar.

 Borulu kullanıcıları, onların takımın bir takım ödevler nedeniyle tarihleri ​​yönetmek yorumlarınızı ve daha eklemek sağlayan bir görev gösterge tablosu içerir. Görevler ekip üyeleri atanabilir ve kullanıcılar otomatik olarak güncellenmesi ilerleme göstergeleri ile, her üyenin görevlerin bir döküm görüntüleyebilirsiniz. Öncelikli yapılacaklar listeleri günlük aktivite planlaması için kullanılır ve gecikmiş, yaklaşan ve diğer filtreler görevlere uygulanabilir edilebilir. Görevler de fırsatlar ile uyumlu olabilir ve görevler tamamlandığında anlaşma çizelgesi otomatik olarak yeni bir anlaşma aşamaları ile güncellenir. Tek tıklamayla raporlama Geçmişte, geçerli ve gelecekteki boru hatları içine kullanıcıların fikir verir, ve raporlar eğilimleri belirlemek için filtre edilebilir.

Ne İşe Yarar?


Desteklenen Platformlar
Web
iOS
Android
Müşteri Hizmetleri
TelefonÇevrimiçiVideo Eğitimleri
Müşteri Kitlesi
Küçük İşletmelerOrta Ölçekli İşletmelerKurumsal İşletmeler
Ürün Özellikleri
Raporlama
CRM Entegrasyonu
API Hizmeti
Yönetici Paneli
İşlem İzleme
İletişim Veritabanı
Otomatik Bildirim
Özelleştirilebilir Raporlama
E-Posta Entegrasyonu
Gerçek Zamanlı Data
Elektronik Ödeme Desteği
Google Takvim Entegrasyonu
Özelleştirilebilir Marka ve Şablonlar
Sosyal Medya Entegrasyonu
İstatistik
Veri İçeri/Dışarı Aktarma
Hatırlatıcı
Özel Alanlar
Müşteri Veritabanı
Fiyatlandırma
Başlangıç Paketi
17$/ay
Fiyatlandırma Seçenekleri
Ücretsiz Deneme SürümüAbonelik
Fiyatlandırma Sayfası

Kullanıcı Değerlendirmeleri
Tubular kullanıcısı mısınız?
Diğer Açıklamalar
Kaydol/Giriş yap