Trello
Trello
Paylaşılan proje perspektifleri için görsel işbirliği aracı

Nedir?

E-tablolar, e-postalar ve bitmeyen bildirimler, boyutları ne olursa olsun, günümüzün iş ekiplerini etkileyen büyük ekip çalışması engelleyicileridir. Proje ödevleri, görevler ve günlük yapılacaklar kaybolur, şeffaflık azalır ve insanlar karışıklıkta üretkenliği kaybeder. Yalnızca ekiplerin bu sürekli taşmayı yönetmesi gerekmiyor, aynı zamanda projeler oluşturmaları, ilerlemeleri izlemeleri ve önemli iş hedeflerine ulaşmaları gerekiyor. İhtiyaç duyulan şey, herkesi aynı sayfada tutmak için tüm sürecin açık bir görüntüsü.

Trello Tanıtımı: Herhangi bir projeye eğlenceli, esnek ve faydalı bir şekilde ekibiniz için ortak bir bakış açısı yaratan görsel bir işbirliği aracı.

Trello Herkes içindir

Satış ve pazarlamadan İK ve operasyonlara kadar ekipler, Trello'yu benzersiz ihtiyaçlarına ve çalışma tarzlarına uyacak şekilde tasarlayabilir ve özelleştirebilir. Ve Google Drive, Slack, Jira ve diğerleri gibi diğer önemli araçlarla 100'den fazla entegrasyonla Trello, işinizin nerede olması gerektiğine bakılmaksızın, ekipler arası işbirliğinin canlı, nefes alan bir proje merkezidir.

Sezgisel Basit

Saniyeler içinde fikirden eyleme geçin: Trello’nun temel özellikleri bir duvarda yapışkan notlar düzenlemek olabilir. Başlamak için kullanışsız bir işlem yoktur, bu nedenle gruba katılmak kolaydır. Giriş yapın, bir takıma katılın ve ekibin tüm projelerinde hemen ilerleme olduğunu görün.

İşi İşe Al

Trello, şeffaf ve panolar ve takımlar arasında kolayca paylaşılabilir hale getirerek takım çalışmasına neşe getiriyor. Kullanıcılar, tahta arka planlar, emoji reaksiyonları ve çıkartmalar gibi özelliklerle Trello'yu kendileri yapma (ve bunu yaparken eğlenme!) Yapma yetkisine sahiptir.


Desteklenen Platformlar
Web
iOS
Android
Müşteri Hizmetleri
TelefonÇevrimiçi
Müşteri Kitlesi
Küçük İşletmelerOrta Ölçekli İşletmelerKurumsal İşletmelerSerbest Çalışan
Ürün Özellikleri
Fatura Takibi ve Alarm
Stok Takibi
e-Fatura
Online Tahsilat
Banka Entegrasyonu
CRM Entegrasyonu
API Hizmeti
Yönetici Paneli
İşlem İzleme
Otomatik Bildirim
Sürükle Bırak Arayüzü
Süreç İzleme
Görev Yönetimi
Görev İzleme
Proje Yönetimi
Proje Planlama
Proje İzleme
Görev Planlama
Proje Zamanlama
Fiyatlandırma
Başlangıç Paketi
-
Fiyatlandırma Seçenekleri
ÜcretsizAbonelik
Fiyatlandırma Sayfası

Standard - Free Gold: $5/month or $45/year Business Class - $9.99/user/month, billed annually Enterprise - $20.83/user/month (or less), billed annually

Discounts are available for non-profits and educational institutions.

Kullanıcı Değerlendirmeleri
Trello kullanıcısı mısınız?
Diğer Açıklamalar

Benefits

  • Trello backs up your data so it is retrievable, preventing permanent loss of data after the accidental deletion of a board, card or list.

  • Your data is sent over a SSl/HTTPS connection so it is always as private and secure as bank data.

  • Trello automatically scales to match the screen you are working on

  • Search Trello using filters and advanced search to easily pull up boards, cards and members.

  • Trello has an iPhone and Android app for on-the-go use.

  • Use the open API to create you own plugins and extensions for Trello

  • Use Trello stickers to express yourself and update statuses on boards and cards. Stickers include Taco the Husky, Pete the Computer, and many more. You can also upload your own.

. Trello has over 800 emoji for use in comments, checklist items, descriptions and elsewhere. You can also upload your own emoji with Trello Gold.

Kaydol/Giriş yap