SutiCRM
SutiCRM
satış, pazarlama ve destek ekipleri için CRM

Nedir?

SutiCRM müşteri verilerinin 360 derece görünümü dahil satış, pazarlama ve destek süreçleri, otomatikleştirmek için tasarlanmış her ölçekteki işletmeler için web tabanlı CRM olduğunu. Böyle pazarlama kampanya yönetimi, satış gücü otomasyonu, satış tahmini, etkinlik yönetimi ve sosyal medya nişan gibi araçlar sağlayarak, SutiCRM işletmelerin yol yakalamak ve mevcut müşteriler hakkında fikir edinmek yardımcı olmaktır.

 SutiCRM pazarlama kampanya yönetim araçları kullanarak, kullanıcılar, planlamak, düzenlemek ve çok kanallı kampanyaları takip edebilirsiniz. Kullanıcılar kurşun nesil kampanyaları yoluyla belirli müşteri segmentleri hedefleyen yanı sıra, uygun satış ekibi veya kişiye kurşun atama otomatik hale getirmek mümkün. potansiyel neden meşgul etmek için, SutiCRM da mevcut ve potansiyel müşteriler ile gerçek zamanlı etkileşim sağlayan ve kullanıcılar bağlı kalmak Twitter ve Google Calendar ile senkronize sağlayan bir sosyal CRM özelliği sahiptir. SutiCRM satış gücü otomasyonu (SFA) müşteri segmentasyonu, raporlar ve satış kotası yönetimi aracılığıyla kurşun yönetimi, kurşun ataması, toprak yönetimi dahil olmak üzere iş görevleri otomatik hale getirmek için sağlar.

 otomasyon araçları iş akışı ek olarak, SutiCRM ayrıca özelleştirilebilir alıntı üretimi, satış siparişi üretimi, satış tahmini, müşteri profili ve servis desteği gibi özellikler sağlar. servis destek fonksiyonunu kullanarak, işletmelerin karşılaşılan sorunların takip ve ekip üyelerinin çözmek için atanabilir bilet oluşturabilirsiniz. Çözülmüş sorunlar ortak veya şiddetli ihraç kararlarının bir depo temin etmek bilgi tabanına yayınlanabilir.

Ne İşe Yarar?

SutiCRM, pazarlama, satış, destek ve sözleşme süreçlerini tek bir çok taraflı platformdan (MSP) otomatikleştiren bulut tabanlı müşteri ilişkileri yönetimi yazılımıdır. Bu bulut CRM yazılımı, kurumların yeni müşteriler ve müşterileri beslemelerine yardımcı olurken, mevcut şirketlerle güçlü ilişkiler kurmaya yardımcı olur. Bu merkezi, özelleştirilebilir ve kullanımı kolay bulut CRM yazılımı, her ölçekteki işletme gereksinimlerini karşılar.


Desteklenen Platformlar
Web
Müşteri Hizmetleri
TelefonÇevrimiçi
Müşteri Kitlesi
Küçük İşletmelerOrta Ölçekli İşletmelerKurumsal İşletmeler
Ürün Özellikleri
CRM Entegrasyonu
E-Posta Şablonları
Google Takvim Entegrasyonu
Raporlama
Gerçek Zamanlı Data
API Hizmeti
Elektronik Ödeme Desteği
Özelleştirilebilir Marka ve Şablonlar
İşlem İzleme
Sosyal Medya Entegrasyonu
İstatistik
Veri İçeri/Dışarı Aktarma
Otomatik Bildirim
Özelleştirilebilir Raporlama
Hatırlatıcı
Özel Alanlar
Müşteri Veritabanı
Fiyatlandırma
Başlangıç Paketi
5$/ay
Fiyatlandırma Seçenekleri
ÜcretsizÜcretsiz Deneme SürümüAbonelik
Fiyatlandırma Sayfası

Kullanıcı Değerlendirmeleri
SutiCRM kullanıcısı mısınız?
Diğer Açıklamalar
Kaydol/Giriş yap