Spark Chart
Spark Chart
İşletme danışmanları ve liderler için anket yazılımı

Nedir?

Spark Chart anket oluşturma ve her türlü dağıtma, geribildirim toplama için işletme danışmanları ve liderler için bir SaaS anket yazılım çözümüdür. Bu temel özellikleri hazır şablonları, gelişmiş mantık, kapsamlı anket dağıtım ve tepki izleme, süreç otomasyonu, çoklu dil desteği ve derin analitik ve raporlama araçları içerir.

Ne İşe Yarar?

 Uygulama, çalışan anketleri yapmak 360 derece geribildirim toplamak, Net Tavsiye Skoru (NPS) öğrenmek, müşteri geri bildirim almak, pazar araştırması yapmak ve anket neredeyse her tür yapmak için modülleri ile birlikte gelir. Kullanıcılar sistemin önceden tanımlanmış şablonlar erişebilir ve gelişmiş mantıkla özelleştirilmiş anketler oluşturabilir. Spark Chart ekip üyeleri anketin akışını tanımlamak ve eylemler otomatik sağlar özellikler içerir. 1400 + uygulamaları Zapier entegrasyonu kullanarak entegre edin.

Spark Chart kullanıcıların proje logoları, başlıkları, renkleri, mesajlar ve talimatlar değiştirmenize olanak sağlayan özelleştirilebilir bir marka özelliği içerir. dağıtım aracı ekipleri e-posta yoluyla alıcıya anketler göndermek ve sosyal medya veya web sitelerinde yayınlamak sağlar. Bir izleme aracı monitörler nişan, davalının ilerlemesini görüntüler ve geribildirim toplar. Bildirimler anketler tamamlanması üzerine hemen mesaj ve sonuçlarını almak için etkinleştirilebilir.

 raporlama yeteneği kapsamlıdır. Özelleştirilmiş raporlar farklı hedef kitleler için oluşturulabilir. Sonuçlar kolayca seçilen soru yanıtları, projeler, gruplar, bireyler, segmentler, demografik grupları, tarih aralıkları ve daha tarafından filtre edilebilir. Birden filtreler uygulanabilir. , Gösterilen veya gizli elemanları rapor grafik türleri, seçtiği geniş bir ürün yelpazesi içeren paylaşılan raporları, özelleştirme veri tabloları inceleyen, raporlar doğrudan öneriler ve mesaj eklemek için sayısız seçenek vardır. Raporlar bir bağlantı ile paylaşılabilir ve ayrıca ihraç ve basılabilir.

 Burada listelemek için çok fazla özelliğimiz var.


Desteklenen Platformlar
Web
Müşteri Hizmetleri
TelefonÇevrimiçi
Müşteri Kitlesi
Küçük İşletmelerOrta Ölçekli İşletmelerKurumsal İşletmeler
Ürün Özellikleri
Özelleştirilebilir Marka ve Şablonlar
Raporlama
CRM Entegrasyonu
Gerçek Zamanlı Data
API Hizmeti
Elektronik Ödeme Desteği
Google Takvim Entegrasyonu
İşlem İzleme
Sosyal Medya Entegrasyonu
İstatistik
Veri İçeri/Dışarı Aktarma
Otomatik Bildirim
Özelleştirilebilir Raporlama
Hatırlatıcı
Özel Alanlar
Müşteri Veritabanı
Fiyatlandırma
Başlangıç Paketi
25$/ay
Fiyatlandırma Seçenekleri
Ücretsiz Deneme SürümüAbonelik
Fiyatlandırma Sayfası

Kullanıcı Değerlendirmeleri
Spark Chart kullanıcısı mısınız?
Diğer Açıklamalar
Kaydol/Giriş yap