Qualtrics
Qualtrics
Deneyim yönetimi platformu

Nedir?

Deneyim yönetimi organizasyonları ölçü, öncelik ve bunlar işin dört temel deneyimleri genelinde sağlayan deneyimler optimize edilmesine yardımcı olur:

 Qualtrics Deneyim Yönetimi Herhangi bir işletmenin dört çekirdekli deneyimlerini yönetmek nasıl. Bu insanların aşk müthiş ürünler kurmak nasıl. Her temas noktasına müşterileri memnun böyle yürür. Bu olağanüstü bir çalışanın kültürü inşa nasıl. Ve bu ikonik markalar oluşturmak nasıl.

 Müşteri deneyimi izleme destekleyici ya memnuniyeti puanlama daha fazladır. Temel olarak nasıl markanıza onları çekmek için, müşterilerinizin olanlar en önemli olan nasıl değiştiğini bilmek zorunda ve. Qualtrics Müşteri Deneyimi Eğer izlemek yanıt ve müşteri yolculuğu boyunca her TouchPoint'i artırmaya yardımcı olur.

 şirket nabzını tutmak ve çalışanların bağlı kalmak zordur. İK liderleri bayrak eğitim boşluklar da en yüksek performansı, beslemek ve ön çizgiyi kavramalıdır. Qualtrics Çalışan Deneyimi, etkileşimi geliştirmek istenmeyen asınmasını azaltır ve çalışan yaşam döngüsü boyunca önemli anları optimize ederek daha güçlü ekipler oluşturmanıza yardımcı olur.

 Marka değeri aynı zamanda en çabuk geçen en değerli varlık olabilir ve. farkındalık, tercihi ve sadakat gezinmek zorlaşır yolu olarak, Qualtrics Marka Deneyim Eğer kriter ve parça marka farkındalığı, eşitlik ve algıları yardımcı olur. Ve sonra eyleme anlayışlar hareket.

 Ne kadar büyük pazar olduğu; Daha büyük olabilir? Bugün size gemi çok önce ürününüzü, özellikleri ve fiyatlandırmayı zanaat var. pazar değişiyor Ve eğer son bilen olamaz. Qualtrics Ürün Deneyim Eğer karşılanmayan ürün ihtiyaçlarını ortaya çıkarmak özelliklerini öncelik, kullanıcı deneyimini ölçmek ve pazar benimsenmesini ve kullanımını önceden yardımcı olur.


Desteklenen Platformlar
Web
iOS
Android
Müşteri Hizmetleri
TelefonÇevrimiçiVideo Eğitimleri
Müşteri Kitlesi
Küçük İşletmelerOrta Ölçekli İşletmelerKurumsal İşletmeler
Ürün Özellikleri
Raporlama
CRM Entegrasyonu
API Hizmeti
Özelleştirilebilir Marka ve Şablonlar
Otomatik Bildirim
Özelleştirilebilir Raporlama
Gerçek Zamanlı Data
Elektronik Ödeme Desteği
Google Takvim Entegrasyonu
İşlem İzleme
Sosyal Medya Entegrasyonu
İstatistik
Veri İçeri/Dışarı Aktarma
Hatırlatıcı
Özel Alanlar
Müşteri Veritabanı
Fiyatlandırma
Başlangıç Paketi
1500$/ay
Fiyatlandırma Seçenekleri
ÜcretsizÜcretsiz Deneme SürümüAbonelik
Fiyatlandırma Sayfası

Kullanıcı Değerlendirmeleri
Qualtrics kullanıcısı mısınız?
Diğer Açıklamalar
Kaydol/Giriş yap