Cosential
Cosential
1. ABD'de İnşaat CRM.

Nedir?

Cosential büyük mimarlık, mühendislik ve inşaat firmaları için bulut tabanlı müşteri ilişkileri yönetimi (CRM) ve teklif otomasyon çözümüdür. Solüsyon onlar müşteri ilişkilerini yanı sıra iş geliştirme, proje Lifecyle ve öneri geliştirme yönetmek için gereken araçları AEC profesyonelleri sağlar. Cosential ile kullanıcılar değerli bilgileri yakalamak ve firma genelinde doğru, güncel ve şeffaf verileri tutabilir.

Ne İşe Yarar?

Cosential, Mimarlık, Mühendislik ve İnşaat (AEC) firmalarının iş geliştirme ve pazarlamaya düzen, kontrol, hız ve verimlilik getiren Büyüme ve İlişki Yönetimi yazılımı ve hizmetleriyle yeni iş kazanma maliyetini düşürürken gelirlerini artırmalarına yardımcı olur .

 Cosential pazarlamacılar, iş geliştirici, ortak dahil olmak üzere her ekip üyesini yardımcı AEC en iyi uygulamalara uyarlanmış ve proje yöneticileri işlerini daha etkin ve verimli olmasını. çözümün merkezi bilgi platformu her kuruluşun ihtiyaçlarına uygun yapılandırılmış ve Outlook, Ajera, Deltek, CMIC, BST, Bakış ve Timberline gibi çeşitli yazılımlarla güçlü veri entegrasyonunun yanı sıra LinkedIn dahil olmak üzere kurumsal web siteleri sağlar edilebilir. Kullanıcılar sadece onlar bağlamak isteyen veri alanlarını seçin ve Cosential işini yapmak için daha sonra otomatik güncelleme aralıklarını ayarlayın.

 Cosential iletişim yöneticisi bir kuruluşun bağlantıları, etkileşimleri ve geçmiş müşteri ve ortakları ile tam bir resmini verir. personel modülü her personel üyenin proje tecrübesi, sertifikalar ve uzmanlık alanlarında süpürme görünümü ile kullanıcılara sunmaktadır. Kullanıcılar dizinleri, finansal, lojistik, pazarlama ve proje modülü ile ilgili belgeler de dahil olmak üzere projeye özgü verilerin karşılıklı ilişkiyi görebilirsiniz.

 Cosential seçkin yayıncı modülü firmaları hedeflenen önerileri, nitelikleri ifadeleri, özgeçmiş, proje profilleri, proje listeleri, hükümet formları ve daha hazırlamak yardımcı olur. faaliyetler modülü kullanıcıları dağılımı ve özel değerinin listeleri oluşturmanıza olanak tanıyan tek tablo görünümünde bir çağrı günlüğü, e-posta ve görev yönetimi sağlar. çözümün pazarlama modülü kullanıcıların pazarlama kampanyaları izlemek ve stratejik planlar, hedefler ve sonuçları yönetmenizi sağlar.

Ne İşe Yarar?


Desteklenen Platformlar
Web
iOS
Android
Müşteri Hizmetleri
TelefonÇevrimiçiVideo Eğitimleri
Müşteri Kitlesi
Küçük İşletmelerOrta Ölçekli İşletmelerKurumsal İşletmeler
Ürün Özellikleri
API Hizmeti
Yönetici Paneli
Otomatik Bildirim
Özelleştirilebilir Raporlama
Raporlama
CRM Entegrasyonu
Gerçek Zamanlı Data
Elektronik Ödeme Desteği
Google Takvim Entegrasyonu
Özelleştirilebilir Marka ve Şablonlar
İşlem İzleme
Sosyal Medya Entegrasyonu
İstatistik
Veri İçeri/Dışarı Aktarma
Hatırlatıcı
Özel Alanlar
Müşteri Veritabanı
Fiyatlandırma
Başlangıç Paketi
50$/ay
Fiyatlandırma Seçenekleri
Abonelik
Fiyatlandırma Sayfası

Kullanıcı Değerlendirmeleri
Cosential kullanıcısı mısınız?
Diğer Açıklamalar
Kaydol/Giriş yap