Book Like A Boss
Book Like A Boss
Hizmet veren işletmeler için online randevu rezervasyon

Nedir?

Tüm Bizim özellikleri ile İki Hafta Ücretsiz Deneme yayınlanıyor! Book Like A Boss, hepsi bir arada rezervasyon sayfasını Randevu programlarken ve özel bir üzerinden online ürün ve hizmet satmak için web tabanlı bir platformdur. Kullanıcılar, Google Takvim, iCloud, Outlook ve daha fazlası gibi üçüncü taraf takvim uygulamalarıyla ödemeleri ve senkronizasyonu toplamak için PayPal, Çizgili veya Meydanı ile bağlanabilir. Temel özellikler otomatik e-posta ve SMS hatırlatıcı, kuponlar, özel etki alanları, referanslar, SSS pazarlama materyali, sosyal medya bağlantıları, bir temas sistemi ve bulut barındırma sayılabilir.

Ne İşe Yarar?

 Book Like A Boss bir özel, sınırsız randevu almaya mobil cihazlar için optimize rezervasyon sayfası oluşturmak için işletmeler sağlar, rezervasyon ödenen ve kendi alan adını kullanan dijital ürün satmak veya ücretsiz bookme.name URL verilir. Kullanıcılar, kullanılabilirlik kurmak onların sayfa adını seçmek gösterge tablosu aracılığıyla ürün ve hizmetlerini listelemek ve ödemeleri almak için böyle Paypal, Çizgili veya Meydanı gibi üçüncü parti ödeme sağlayıcıları ile bağlanabilir. herhangi çifte rezervasyon veya kaçırılan toplantıları önlemek için kullanıcının program geçici bir çözüm Google Takvim, Apple iCloud, Microsoft Exchange, Office 365 ve Outlook gibi mevcut takvim uygulamalarını kullanarak ağzından senkronize olur. Kullanıcılar, Wordpress, Squarespace ve daha fazlası gibi diğer sitelere içinde kendi takvimleri de gömebilirsiniz.

 İşletmeler Geç-yapılması veya gösterileri önlemek için e-posta veya SMS yoluyla otomatik hatırlatıcı gönderebilirsiniz. Ne zaman bir istemci kitaplar randevu çevrimiçi bunlar tüm ilgili ayrıntıları içeren rezervasyon, onlara hatırlatmak için bir dizi bildirim alırsınız. Ayrıca müşteriler iptal veya e-posta veya SMS yanıtlayarak doğrudan yeniden planlayabilirsiniz. Kullanıcılar paketleri ve randevular sınırsız sayıda yapılandırmak ve hatta ana sayfasından bazıları gizli tutabilir. Boşboğazlık en özel form oluşturucu rezervasyon sırasında kendi müşterilerine gerekli soru sormak için işletmeler sağlar ve birden müşteriler gibi Webinars, grup eğitimi veya tüm gün etkinlikleri için olduğu gibi, aynı zaman aralığı alabilir.


Desteklenen Platformlar
Web
Müşteri Hizmetleri
TelefonÇevrimiçi
Müşteri Kitlesi
Küçük İşletmelerOrta Ölçekli İşletmeler
Ürün Özellikleri
Elektronik Ödeme Desteği
Yönetici Paneli
Otomatik Bildirim
Raporlama
CRM Entegrasyonu
Gerçek Zamanlı Data
API Hizmeti
Google Takvim Entegrasyonu
Özelleştirilebilir Marka ve Şablonlar
İşlem İzleme
Sosyal Medya Entegrasyonu
İstatistik
Veri İçeri/Dışarı Aktarma
Özelleştirilebilir Raporlama
Hatırlatıcı
Özel Alanlar
Müşteri Veritabanı
Fiyatlandırma
Başlangıç Paketi
9$/ay
Fiyatlandırma Seçenekleri
Abonelik
Fiyatlandırma Sayfası

Kullanıcı Değerlendirmeleri
Book Like A Boss kullanıcısı mısınız?
Diğer Açıklamalar
Kaydol/Giriş yap