AgentCubed
AgentCubed
Sigorta işletmeler için Kurşun yönetimi ve CRM çözümü

Nedir?

AgentCubed sigorta işletmelerin müşteri ilişkilerini, potansiyel, dağıtım, otomatik iş akışları ve daha yönetmenize yardımcı olmak için tasarlanmış bir bulut tabanlı bir çözümdür. Platform, prim hesaplamak politikaları karşılaştırmak ve başvuru göndermeye ajanları sağlar. Müşteri rapor oluşturucu işlevselliği ekipleri çoklu kombinasyonlar verileri analiz ederek satış süreçlerini hızlandırmak için izin verir.

 AgentCubed üst düzey ajanlara yüksek potansiyel neden yönlendirerek sorgu yanıt süresini artırmak için ajanlar sağlayan bir kurşun besleyici modülü ile geliyor. Özellikler metin / e-posta kurşun dağılımı, yerleşik takvim, etkinlik hatırlatıcısı, alıntı araçları, çağrı merkezi ve bilgi yönetimi içerir. Platform kullanıcıları entegre telefon, çağrı komut dosyası ve alıntı araçları vasıtasıyla kurşun dönüşümleri işlemesine olanak tanır. Ajanlar sigorta taşıyıcıları, kapsam türleri, fiyatları ve diğer veriler ışığında ürünler özelleştirebilirsiniz. Kampanya izleme işlevi yöneticileri pazarlama kampanyaları, politika sayımları, ajan performans ve üretilen prim izlemenizi sağlar.

 AgentCubed yöneticileri skorbord, gerçek zamanlı sistem izleme ve özelleştirilebilir raporlar kullanarak satış süreçlerini izlemenize olanak sağlayan bir gösterge tablosu içerir. Sonrası kampanya analitik özellikler gelecekteki pazarlama kampanyaları, personel modelleri ve ajan eğitimi için satın alma profiller oluşturmak için olanak sağlar. Platform olarak, Quotit, CSG Aktüerya, Quomation ve RabbitApp gibi çeşitli üçüncü parti uygulamalar ile entegre olur.

Ne İşe Yarar?

Sigorta yazılımımız güçlü bir CRM, Müşteri Yönetimi ve Dağıtımı ve Ajans ve Politika Yönetimi'ni kullanımı kolay tek bir platformda birleştirir. Müşteri adayları ile bütünleşiriz, böylece müşteri adaylarını çağrı merkezlerine, saha acentelerine ve brokerlara dağıtımını otomatikleştirebilirsiniz. Temsilcilerinize borsa dışı ürünlere teklif verme, dekontları hesaplama, ürünleri karşılaştırma ve başvuruları doğrudan borsa veya taşıyıcıya gönderme kabiliyeti verin.


Desteklenen Platformlar
Web
iOS
Android
Müşteri Hizmetleri
TelefonÇevrimiçi
Müşteri Kitlesi
Küçük İşletmelerOrta Ölçekli İşletmeler
Ürün Özellikleri
API Hizmeti
Düzenli Faturalandırma
İşlem İzleme
Raporlama
CRM Entegrasyonu
Gerçek Zamanlı Data
Elektronik Ödeme Desteği
Google Takvim Entegrasyonu
Özelleştirilebilir Marka ve Şablonlar
Sosyal Medya Entegrasyonu
İstatistik
Veri İçeri/Dışarı Aktarma
Otomatik Bildirim
Özelleştirilebilir Raporlama
Hatırlatıcı
Özel Alanlar
Müşteri Veritabanı
Fiyatlandırma
Başlangıç Paketi
79$/ay
Fiyatlandırma Seçenekleri
Abonelik
Fiyatlandırma Sayfası

Kullanıcı Değerlendirmeleri
AgentCubed kullanıcısı mısınız?
Diğer Açıklamalar
Kaydol/Giriş yap